Hazır Web Sitesi Fiyatları

Daha önceden tasarlanmış olup doğrudan müşteri odaklı yaratılan hazır web siteleri, zaman kaybı olmaksızın kurularak kullanılmaya başlanıyor. Genel olarak sektördeki ihtiyaçlar ve Google kuralları düşünülerek tasarlanmış web siteleri neticesinde ekonomik yoldan bir sayfaya sahip olabilirsiniz. Günümüzde bireysel müşteriler tarafından tercih edilen hazır web siteleri, kurumsal müşteriler tarafından da sıkça kullanılabiliyor. Peki, hazır web sitesi fiyatları hangi seviyede?

hazir-websitesi.png

Bu soruyu cevaplamak için öncelikle nasıl bir internet sitesine sahip olmak istediğinizi düşünmelisiniz. Örneğin kimi hazır sayfalar eğlenceli odaklı olurken kimi tasarımlar ise doğrudan kurumsal kimlik yaratma odaklı oluşturuluyor. Eğer amacınız marka bilinirliğini arttırmak ve sunmakta olduğunuz hizmetler adına daha fazla kişiye ulaşmak ise buna uygun bir şablona sahip web sitesi tasarımı edinmeniz gerekiyor.

Hazır Web Sitesi Avantajları

  • Yeni bir internet sayfası tasarlamak uzun süreli bir iştir. Ayrıca istediğiniz tarzda bir sayfanın oluşturulması için belirli periyotlarda kontrol ve eleştiri yapmanız gerekecektir. Hazır web siteleri ise doğrudan katalog içerisinden seçim yapmanızı ve böylelikle hızlıca internet sayfasına sahip olmanızı sağlıyor
  • Kurumsal kimliğin pekiştirilmesi veya yaratılması
  • Müşteri kitlesinin genişletilmesi ve yeni müşteriler elde edilmesi
  • Google sıralamalarında üstlerde çıkmak ve bununla birlikte ziyaret artışı elde etmek
  • Sunulan hizmetleri doğrudan uygun kitle önüne çıkarmak ve bu sayede iş alma potansiyelini arttırmak
  • Kartvizit dahilinde internet sitenizi paylaşma şansı ve böylelikle hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi sunma olanağı

Hazır Web Sitesi ve Yönetim Kolaylığı

hazir-site.jpg

Profesyonel bir şekilde tasarlanmış internet sitesine sahip olmanız, aynı zamanda yönetim aşamasında da kolaylık yaratıyor. Özellikle yazı, video ve resim gibi içeriklerin paylaşımında üçüncü parti uygulama ihtiyacını ortadan kaldıran profesyonel web sayfaları, doğrudan paylaşım yapma imkanı oluşturuyor.

Destek almaksızın kendi içeriğinizi kendiniz paylaşabilir, kolayca müşterilerinize hitap edebilirsiniz. Bunların haricinde hazır web sitesi satın alımı gerçekleştirdikten sonra blog açabilir ve akabinde buradan çeşitli içerikler paylaşabilirsiniz. Blog sayfası, Google’da üst sıralarda yer almanıza kaynaklık ediyor. Google sonuçlarında çıkmak ise tahmin edebileceğiniz üzere daha fazla ziyaretçi ve potansiyel müşteri anlamına geliyor.

 

 

 

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*